IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 29 STYCZNIA 2023

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

W GOŚCIU NIEDZIELNYM polecamy artykuł: „Niedoceniony” – przypomnienie dokonań zmarłego przed dziesięciu laty kardynała Józefa Glempa.

W NIEDZIELI artykuł: „Starość nie może być samotna” – o samotności wśród osób starszych i o zjawisku samotności młodzieży oraz osób w wieku produkcyjnym.

W IDZIEMY artykuł: „Każdy ma powołanie” – wywiad z  ks. prof. Markiem Tatarem, teologiem duchowości, o powołaniu każdego człowieka danym przez Boga.

• W czwartek 2 lutego, obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego tzw. Matki Bożej Gromicznej i Dzień Życia Konsekrowanego. Tego dnia przychodzimy ze świecami, a Msze Święte w naszym kościele będą o godzinie 8:00, 17:30 i 20:00. Taca tego dnia będzie przeznaczona na zakony klauzurowe. Serdecznie zapraszamy.
  • W najbliższy piątek 3 lutego, obchodzimy pierwszy piątek miesiąca. Msze Święte o godzinie 8:00, 15:00, 17:30 a spowiedź od godziny 17:00. Tego dnia na Mszy Świętej o godz. 17:30 modlimy się za Dusze w Czyśćcu cierpiące. Serdecznie zapraszamy na Mszę i nabożeństwo za i do tych wielkich Orędowników.
  • Zapraszamy na kolejne nabożeństwo I soboty miesiąca, w najbliższą sobotę po Mszy o godz. 17.30
  • Spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych odbędzie się w niedzielę 5 stycznia 2023 po Mszy Świętej o godz. 11:00 w salce przy plebanii.
  • Spotkanie dla rodziców modlących się za swoje dzieci odbędzie się w niedzielę 5 stycznia 2023 po Mszy Świętej o godz. 11:00 w kościele.