OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

27 SIERPNIA 2023 r.

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

W GOŚCIU NIEDZIELNYM polecamy artykuł: „Z dzieckiem na łączach” – o bezpieczeństwie dzieci w internecie i budowaniu relacji, które najlepiej chronią przed sieciowymi pułapkami

W IDZIEMY artykuł: „Porządkowanie życia” – co zrobić, żeby po wakacyjnym odpoczynku natychmiast nie popaść w zmęczenie 

W NIEDZIELI artykuł: „Taktyka Matki Bożej” – o tym jakie cuda dokonują się na Jasnej Górze, opowiada ze szczegółami archiwista jasnogórski o. Melchior Królik 

  • We wtorek 29 sierpnia wspominamy męczeństwo św. Jana Chrzciciela, Msze Święte w naszym kościele o godzinie 8:00 i 17:30.
  • Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca, spowiedź rano i od godziny 17:00. Na Mszy Świętej o godzinie 17:30 zapraszamy do wspólnej modlitwy za dusze w czyśćcu cierpiące. Naszą modlitwą ogarniemy również wszystkich którzy oddali swoje życie za naszą ojczyznę podczas II wojny światowej.
  • Za tydzień, 3 września, na Mszę Świętą o godz. 11:00 zapraszamy dzieci z tornistrami i poświęcimy przybory szkolne i pobłogosławimy dzieci na nowy, rozpoczynający się rok szkolny.
  • Z pierwszym września wracamy do naszych spotkań wszystkich grup i wspólnot parafialnych. Będziemy o tym informować na bieżąco.
  • Spotkanie grupy rodziców modlących się za swoje dzieci będzie miało miejsce w niedzielę 3 września po Mszy Świętej o godz. 11:00 tu w kościele. Zapraszamy już należące osoby, jak również nowe chętne małżeństwa.
  • Kochani, Nasze Siostry Duszy Chrystusowej są z nami na Starych Powązkach 25 lat. Już dziś serdecznie zapraszamy w niedzielę 10 września o godzinie 12:30 na Mszę Świętą dziękczynną.