OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA10 WRZEŚNIA 2023 r

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

W GOŚCIU NIEDZIELNYM polecamy artykuł: „Pismo z innej półki”                  – o fenomenie popularności Gościa Niedzielnego w stulecie istnienia tygodnika

W IDZIEMY artykuł: „Więcej niż Samarytanie” – o znaczeniu beatyfikacji całej rodziny Ulmów dla współczesnych Polaków

W NIEDZIELI bezpłatny dodatek na beatyfikację rodziny Ulmów, a w nim: codzienne życie heroicznej rodziny, unikalne zdjęcia nowych  błogosławionych oraz wstrząsające relacje świadków.

  • Siostra Monika z nowym rokiem szkolnym zaprasza wszystkie dzieci do Scholii Dziecięcej. Śmiało można podejść do Siostry i porozmawiać.
  • Ks. Stanisław zaprasza kandydatów do I Komunii Świętej w 2024 roku do zapisywania się, a pierwsze spotkanie będzie miało miejsce 24 września po Mszy Świętej o godz. 11:00
  • Ks. Piotra zaprasza chłopaków po I Komunii Świętej do grupy ministranckiej, wystarczy po każdej Mszy Świętej zajrzeć do zakrystii i przyjść na spotkanie w sobotę 16 września o godz. 10:00 w sali przy plebanii.
  • Ks. Piotr zaprasza również na spotkanie Grupy Lektorskiej, które odbędzie się w sobotę, 16 września o godzinie 18.00 w sali przy plebanii, chętne nowe osoby mile widziane.
  • I jeszcze raz ks. Piotr w najbliższy trzeci piątek miesiąca, zaprasza na pierwsze powakacyjne spotkanie Koła Biblijnego, które odbędzie się 15 września po Mszy o 17.30 w kościele. Temat spotkania: „Wyjątkowe kobiety w Biblii”.
  • Jest już nowa książka Intencji Mszalnych na rok 2024. Zapraszamy                               do zakrystii po każdej Mszy Świętej, aby zamówić intencje mszalne.                 
  • Na koniec kilka słów skierują do nas Siostry Duszy Chrystusowej.