OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

17 WRZEŚNIA 2023 r.

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

W GOŚCIU NIEDZIELNYM polecamy artykuł: „Gdy emocje zastępują rozum” – co takiego się stało, że brutalny język opuścił sferę prywatną i stał się bezwstydnie publiczny?

W IDZIEMY artykuł: „Jak nie dać się zmanipulować”? – Prezes Instytutu Nowych Mediów wyjaśnia jak odnaleźć się medialnym zgiełku.

W NIEDZIELI artykuł: „Kto kradnie nam dzieci”? – jak rozumieć fakt odchodzenia od Kościoła dzieci, które mają wierzących i zaangażowanych rodziców.

  • Siostra Monika z nowym rokiem szkolnym zaprasza wszystkie dzieci do Scholii Dziecięcej. Śmiało można podejść do Siostry i porozmawiać.
  • Ks. Stanisław zaprasza kandydatów do I Komunii Świętej w 2024 roku do zapisywania się, a pierwsze spotkanie będzie miało miejsce 24 września po Mszy Świętej o godz. 11:00
  • Jest już nowa książka intencji mszalnych na rok 2024. Zapraszamy do zakrystii po każdej Mszy Świętej, aby zamówić intencje.
  • W przyszłą niedzielę, 24 września,  o godzinie 18.30 w sali przy plebanii odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania.   
  • W najbliższą środę, 20 września, rozpoczniemy w naszej parafii nowennę przed świętem św. Michała Archanioła. Po Mszach wieczornych będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i nowenna. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.