OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1 PAŹDZIERNIKA 2023 r.

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

W GOŚCIU NIEDZIELNYM polecamy artykuł: „Chrystus i Jego aniołowie” – o roli aniołów w życiu Jezusa

W NIEDZIELI artykuł: „Kościół się zmienia” – wywiad z kardynałem Grzegorzem Rysiem 

W IDZIEMY artykuł: „Aniołowie są przy nas” – o tym kim są i jaką rolę pełnią archaniołowie i aniołowie 

  • Zapraszamy dziś na spotkanie Koła Żywego Różańca i nowe chętne osoby na spotkanie w Sali przy plebanii na godzinę 16:30.
  • Spotkanie kandydatów na ministrantów odbędzie się w niedzielę 8 października po Mszy o 11.00 w kościele. 
  • Dziś po Mszy Świętej o godzinie 11:00 odbędzie się spotkanie dla rodziców modlących się za swoje dzieci na różańcu.
  • Za tydzień po Mszy Świętej o 11:00 w sali przy plebanii, zapraszamy na spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  • Już dziś zapraszamy na KONCERT WSPOMNIEŃ tu w naszym kościele w ramach WOLSKIEJ JESIENI KULTURY. Będzie to muzyczny kolaż z twórczości osób spoczywających na Starych Powązkach. A dobrze wiemy, że miejsce spoczynku znaleźli tu najwybitniejsi. Koncert będzie miał miejsce 10 października o godz: 18:30. Serdecznie zapraszamy.
  • Od dziś przez cały październik – codziennie po Mszy Świętej o godz. 17:30, czyli ok godz. 18:00 zapraszamy do naszego kościoła na nabożeństwo różańcowe. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałek, środę i piątek o tej samej porze, czyli ok godz.18:00. Tak jak co roku, kontynuujemy naszą akcję „Zapomniałeś różańca – to go weź”. Różańce są dostępne pod chórem na stojaku z prasą katolicką. Wszystkie różańce są nowe.