VI NIEDZIELA ZWYKŁA

12 LUTEGO 2023 r.

1. Dziś druga niedziela miesiąca, tradycyjnie ofiary składane na tace, przeznaczone są na prace przy naszym kościele. Za wszystkie złożone ofiary, składamy serdeczne Bóg zapłać.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  • Najbliższy piątek, 17 lutego, będzie trzecim w tym miesiącu. Zapraszamy na spotkanie Koła Biblijnego, na godzinę 18.00 do kościoła. Temat spotkania to: „Ryba symbolem chrześcijaństwa”?
  • Dzisiaj, po każdej Mszy Świętej, zapraszamy do zakrystii młodzież i rodziców, którzy chcą od września tego roku rozpocząć przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Sporządzamy listę chętnych z klas ósmych szkół podstawowych oraz pierwszych i drugich klas szkół średnich.
  • W ramach Fundacji Stare Powązki staramy się działać na wielu polach. Dlatego, przy plebani, na bramie od strony ulicy zawisło czerwone serce, do którego można wrzucać plastikowe korki po napojach. W ten sposób chcemy pomagać osobom z niepełnosprawnością. Jeśli ktoś chciałby się włączyć w tę inicjatywę, to śmiało można tam wrzucać swoje nakrętki. Z góry dziękujemy.
  • Wszystkim wybierającym się na urlop życzymy miłego wypoczynku.