NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

8 STYCZNIA 2023 r.

1. Dziś druga niedziela miesiąca, tradycyjnie ofiary składane na tace, przeznaczone są na prace przy naszym kościele. Za wszystkie złożone ofiary, składamy serdeczne Bóg zapłać.
  • Spotkanie dla kandydatów, ministrantów i lektorów odbędzie się w niedzielę 15 stycznia o godzinie 18.30 w sali na plebanii. Będzie to spotkanie opłatkowe, zapraszamy ministrantów wraz z rodzinami.
  • Spotkanie dla Rodziców i Dzieci przystępujących do I Komunii Świętej odbędzie się                          15 stycznia po Mszy Świętej o godzinie 11:00 w Sali przy plebanii.
  • Dziś na spotkanie opłatkowe zapraszamy członków Koła Żywego Różańca o godzinie 15:30 w sali na plebanii.
  • Dziękujemy wszystkim Rodzinom za spotkania kolędowe w mijającym tygodniu a Wizyta Duszpasterska w najbliższym tygodniu wygląda następująco:

9 STYCZNIA – PONIEDZIAŁEK –     UL. POWĄZKOWSKA 40, 42, 44

10 STYCZNIA –         WTOREK –                 UL. POWĄZKOWSKA 44A i 44B

11 STYCZNIA –         ŚRODA –                     UL. PRZASNYSKA 9 i 9A

12 STYCZNIA –          CZWARTEK –                    UL. PRZASNYSKA 11, 11A

UL. KRASIŃSKIEGO 57 i 59

13 STYCZNIA –          PIĄTEK –                             UL. KRASIŃSKIEGO 59 A, 61, 63, 65

14 STYCZNIA –         SOBOTA –                  UL. PRZASNYSKA 7

16 STYCZNIA –          PONIEDZIAŁEK –     UL. KRASIŃSKIEGO 67, 67A, 67B, 69

17 STYCZNIA –         WTOREK –                  UL. HUBNERA 3 i 5

18 – 20 STYCZNIA 2023 –                     KOLĘDA NA ZAPROSZENIE

Mieszkańców wymienionych ulic, prosimy o pomoc w rozwieszeniu zawiadomień kolędowych na klatce schodowej. Zawiadomienia można odebrać w zakrystii po Mszy Świętej. Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc.

Całą wizytę kolędową możemy zobaczyć na tablicy ogłoszeń w kruchcie kościoła i na stronie internetowej w zakładce aktualności. Jeśli z Kimś nie udało nam się spotkać to od 18 do 20 stycznia będziemy odwiedzać naszych parafian na zaproszenia, które można zgłaszać zakrystii po każdej Mszy Świętej. Kolęda rozpoczyna się od godziny 17:00 od poniedziałku do piątku, a w soboty od godziny 10:00