OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA WIELKANOCNA NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA 30 kwietnia 2023 r.

Ofiary złożone dziś na tacę przeznaczone są na Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne, które utrzymuje się tylko z ofiar wiernych. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z Kościoła.
    W GOŚCIU NIEDZIELNYM polecamy artykuł: „Kapłan, zawsze kapłan” – Barbara Gruszka – Zych podpowiada jak modlić się za kapłanów i dlaczego to takie ważne.
    W IDZIEMY artykuł: „Życie pasterza bez owiec traci sens” – wywiad z okazji Tygodnia modlitw o powołania z księdzem Bogdanem Bartołdem, proboszczem parafii archikatedralnej w Warszawie
    W NIEDZIELI artykuł: „Nie zgubić Jezusa” – jak w
    przygotowaniach do I Komunii Świętej nie zagubić sensu tego wydarzenia i co zrobić by I Komunia stała się umocnieniem
    dziecka w życiu z Jezusem.
  2. Dzisiaj ostatni dzień zgłoszeń dzieci na rocznicę I Komunii
    Świętej, którą będziemy obchodzili 13 maja o godzinie 8.00.Informacje i szczegóły u księdza Piotra w zakrystii.
  3. Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź rano i od godziny 17:00. A na Mszy Świętej o godzinie 17:30 będziemy modlić się za dusze w czyśćcu cierpiące. Serdecznie zapraszamy.
  4. 5. Od poniedziałku zapraszamy na nabożeństwa majowe, każdego dnia po Mszy Świętej o godzinie 17:30.