VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

14 MAJA 2023 r.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

W GOŚCIU NIEDZIELNYM polecamy artykuł: „Książę” – sylwetka o. Jacka Woronieckiego, którego diecezjalny etap procesu beatyfikacyjnego niedawno dobiegł końca.

W NIEDZIELI artykuł: „Polska oglądana z nieba” – Co na temat Polaków mówili mistycy? Na to pytanie odpowiada znany mariolog, ekspert w dziedzinie objawień.

W IDZIEMY artykuł: „Rodzinna Komunia Święta” – jak wykorzystać szansę, którą daje I Komunia Święta.

• 2. Przez cały maj, po Mszy Świętej o godzinie 17:30 zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej.
  • 3. Najbliższy piątek będzie trzecim w tym miesiącu, dlatego zapraszamy na kolejne spotkanie Koła Biblijnego. Spotkanie będzie w najbliższy piątek, 19 maja po Mszy wieczornej i nabożeństwie majowym. Temat Spotkania: Duch Święty w Starym i Nowym Testamencie.
  • 4. Spotkanie ministrantów i lektorów odbędzie się w niedzielę, 21 maja o godzinie 16.00 w kościele.
  • 5. Zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne dla rodziców i młodzieży, która rozpoczyna przygotowanie do bierzmowania. Termin spotkania to najbliższa niedziela (21.05) godzina 18.30 w sali przy plebanii.
  • 6. Spotkanie dla kandydatów na ministrantów w niedzielę, 21 maja po Mszy Świętej o 11.00 w kościele.