VII NIEDZIELA WIELKANOCNA

WNIEBOWSTĄPIENIE PANA JEZUSA

21 MAJA 2023 r.

• Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  • W GOŚCIU NIEDZIELNYM polecamy artykuł: „Ciało jest dobre – Jezus w niebie je ma” – o Wniebowstąpienia Jezusa i sprawach z tym związanych.
  • W IDZIEMY artykuł: „Jak być mamą”? – opowiada Anna – matka dziesięciorga dzieci i doradca rodzinny
  • W NIEDZIELI artykuł: „Bądźmy katolikami w spojrzeniu na karę śmierci” – czy katolik może popierać karę śmierci?
  • W najbliższy poniedziałek (22 maja) nieczynna będzie kancelaria parafialna.
  • W każdą środę zapraszamy na Nowennę Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30. Intencje możemy składać do puszki przy obrazie lub w zakrystii. A o godz. 17:00 zapraszamy na wspólny różaniec przed Najświętszym Sakramentem.
  • Przez cały maj, po Mszy Świętej o godzinie 17:30 zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej.
  • Zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne dla rodziców i młodzieży, która rozpoczyna przygotowanie do bierzmowania dziś o godzinie 18.30 w sali przy plebanii.
  • Spotkanie ministrantów i lektorów odbędzie się dziś o godzinie 16.00 w kościele.
  • Spotkanie dla kandydatów na ministrantów odbędzie się dziś po Mszy Świętej o 11.00 w kościele.
  • Za tydzień przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W sobotę, w Wigilię Zesłania Ducha Świętego zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą o godz. 17:30. Zapraszamy Wszystkie wspólnoty parafialne i parafian, a po Mszy zapraszamy na grilla i wspólne biesiadowanie na terenie plebanii.