IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

21 kwietnia 2024 r.

1. Ofiary złożone dziś na tacę przeznaczone są na Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne, które utrzymuje się tylko z ofiar wiernych. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

W GOŚCIU NIEDZIELNYM polecamy artykuł: „Coraz mniej ludzkie” – o nowych, współczesnych sposobach naruszania godności człowieka i roli Kościoła w przywracaniu ludzkiej podmiotowości

W NIEDZIELI artykuł: „Póki wierzę, nic mnie nie złamie”. – znani dziennikarze opowiadają o odwadze potrzebnej do bycia katolikami

W IDZIEMY artykuł: „Pasterz dobry, czyli jaki”? – o powołaniach we współczesnym świecie

• Dzisiaj ostatni dzień zgłoszeń dzieci na rocznicę I Komunii Świętej, którą będziemy obchodzili 11 maja o godzinie 8.00. Informacje i szczegóły u księdza Piotra w zakrystii.
  • Spotkanie ministrantów i lektorów odbędzie się dziś godz. 16.30 w kościele.
  • Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się dziś o 18.30.
  • Spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania odbędzie się jutro w poniedziałek, o 19.30 w sali przy plebanii.
  • Ze smutkiem zawiadamiamy, że zmarł Pan Czesław Dróżdż. Ponad 50 lat mieszkał na terenie naszej parafii. Był prezesem Koła Żywego Różańca i osobą bardzo zaangażowany w życie naszej wspólnoty. Pogrzeb śp. Pana Czesława, odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 9:00 tu w naszym kościele, a następnie spocznie w grobie rodzinnym w Otwocku. Tego dnia o godzinie 8:30 przed pogrzebem Koło Żywego Różańca odmówi różaniec tu w kościele w Jego intencji. Zapraszamy do uczestnictwa w ostatniej drodze naszego śp. brata Czesława.