XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

28 LIPCA 2024 r.

• Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  • W GOŚCIU NIEDZIELNYM polecamy artykuł: „W hołdzie powstańcom, nam ku refleksji” – przypomnienie historii Muzeum Powstania Warszawskiego.
  • W IDZIEMY artykuł: „Z modlitwą na barykadzie” – o duchownych, którzy podczas Powstania Warszawskiego nieśli wsparcie i otuchę żołnierzom i ludności cywilnej
  • Najbliższy czwartek to pierwszy czwartek miesiąca, dlatego po Mszy Świętej o 17.30 zapraszamy na adorację NS.
  • Najbliższy piątek, to pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź tego dnia rano i od godziny 17:00. A na Mszy Świętej o godzinie 17:30 zapraszamy do wspólnej modlitwy za dusze w czyśćcu cierpiące.
  • Wszystkim wybierającym się na urlop, życzymy dobrego  i bezpiecznego wypoczynku.