XX NIEDZIELA ZWYKŁA

18 SIERPNIA 2024 r.

• Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, sięgania po książki z naszej biblioteczki, jak również do zaznajomienia się z nową kartką z kalendarza.
  • Dziś już ostatnia niedziela posługi ks. Stanisława Podgórskiego   i ks. Pawła Białkowskiego w naszej parafii. Dziękujemy Im za ich pracę, posługę i dobro, które po Sobie zostawiają. Dziękujemy za każdą odprawioną Mszę Świętą, za każde pojednanie człowieka z Bogiem w sakramencie pokuty, za życzliwość, której doświadczyli ci, których tu spotkali.  Ks. Stanisław pracował z dziećmi,  a ks. Paweł z Kołem Żywego Różańca.  Za to wszystko i o wiele więcej dziękujemy. A uroczyste pożegnanie Księży   będzie o godzinie 11:00 i 12:30 na Mszach Świętych, które zawsze odprawiali. Niech dobry Bóg dalej prowadzi Ich po drogach powołania.
  • W tym wakacyjnym czasie nieustannie wszystkim wybierającym się na urlop, życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku.