III NIEDZIELA ZWYKŁA – 22 STYCZNIA 2023

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

W GOŚCIU NIEDZIELNYM polecamy artykuł: „Problem kremacji” – ks. Tomasz Jaklewicz wyjaśnia stanowisko Kościoła w sprawie spopielania zwłok

W IDZIEMY artykuł: „Czym jest dla mnie Kościół”? O znaczeniu Kościoła w swoim życiu opowiadają m.in. muzyk, dziennikarka i inżynier

W NIEDZIELI artykuł: „Wydobywał z innych odwagę” – o zmarłym niedawno australijskim kardynale Georgu Pellu, który mocno cierpiał za Kościół i Prawdę

• W każdą środę o godzinie 17:30 zapraszamy do wspólnej modlitwy Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. A w każdą niedzielę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.
  • Dziś obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcamy do codziennej lektury Pisma Świętego. A przy wyjściu z kościoła można z koszyka wziąć dla siebie karteczkę z wybranym cytatem z Pisma Świętego. A może wybór tego cytatu wcale nie będzie taki przypadkowy?
  • Jutro obchodzimy 10 rocznicę śmierci Kardynała Józefa Glempa, Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego, Prymasa Polski. W intencji Księdza Prymasa będziemy modlić się w poniedziałek na Mszy Świętej o godzinie 8:00, a o godzinie 19:00 zostanie odprawiona Msza Święta                w Archikatedrze Warszawskiej na Starym Mieście.
  • W tym tygodniu zakończyliśmy spotkania kolędowe. Dziękujemy wszystkim Rodzinom za życzliwe przyjęcie, a dziś na Mszy Świętej o godzinie 8:00 modliliśmy się za wszystkich Parafian.
  • Spotkanie opłatkowe Grupy Lektorskiej odbędzie się dziś o godzinie 18.00 w sali przy plebanii.
  • Dziś obchodzimy 34 rocznicę śmierci ks. Stefana Niedzielaka, w Którego intencji zostanie odprawiona Msza Święta o godzinie 12:30.