V NIEDZIELA ZWYKŁA

5 lutego 2023 r.

• Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  • W GOŚCIU NIEDZIELNYM polecamy artykuł: „Fantazja Ducha Świętego” – o różnych formach życia konsekrowanego
  • W NIEDZIELI artykuł: „Gdy dziecko nie chce chodzić na religię” – co zrobić, aby lekcje religii były dla dzieci i młodzieży niezapomnianymi lekcjami.
  • W IDZIEMY artykuł: „Jak rozmawiać z nastolatkiem”?, którzy  żyją w wirtualnym świecie, a lęk i depresja wielu z nich doprowadza do prób samobójczych.
  • W najbliższą sobotę 11 lutego obchodzimy Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Jest to również Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy tego dnia na Mszę Świętą o godzinie 8:00 i 17:30, na których będziemy modlić się za wszystkich chorych i cierpiących.
  • W każdą środę o godzinie 17:00 zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej przed Najświętszym Sakramentem a o godzinie 17:30 zapraszamy do wspólnej modlitwy Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. A w każdą niedzielę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.
  • Dziś o godzinie 16:30 do sali parafialnej zapraszamy na spotkanie członków Koła Żywego Różańca i wszystkie chętne osoby, którym bliska jest modlitwa różańcowa.