XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

8 PAŹDZIERNIKA 2023 r.

• Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  • W GOŚCIU NIEDZIELNYM polecamy artykuł: „Tylko dla mężczyzn” – o fenomenie spotkań Wojowników Maryi
  • W NIEDZIELI artykuł: „Medytacja, a nie monotonia” – o modlitwa różańcowa, która do  łatwych nie należy
  • W IDZIEMY artykuł: „Kto stworzył Pana Boga” – o pytaniu, które do papieża skierowała siedmioletnia dziewczynka i o reakcji Stolicy Apostolskiej
  • Ksiądz Piotr zaprasza na spotkanie ministrantów i lektorów, które odbędzie się w przyszłą niedzielę, 15 października o godzinie 16.30 w kościele
  • Ksiądz Piotr zaprasza na spotkanie kandydatów do bierzmowania. Odbędzie się ono w przyszłą niedzielę, 15 października o godzinie 18.30 w sali przy plebanii
  • Zapraszamy codziennie na wspólną modlitwę różańcową po Mszy Św. o godz. 17:30. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałek, środę i piątek o tej samej porze. Tak jak co roku, kontynuujemy naszą akcję „Zapomniałeś różańca – to go weź”. Różańce są dostępne pod chórem na stojaku z prasą katolicką.
  • ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II. CYWILIZACJA ŻYCIA, to hasło tegorocznego XXIII Dnia Papieskiego, który będziemy obchodzić za tydzień w niedzielę 15 października. W tym dniu naszą ofiarą do puszek wesprzemy utalentowaną młodzież, pochodzącą z ubogich rodzin.
  • Ogłaszamy konkurs dla dzieci na najpiękniej wykonany różaniec. Prace składamy do 26 października u s. Moniki lub w zakrystii. Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce 28 października po Mszy Świętej o godz. 11:00.
  • Kandydatów na ministrantów zapraszamy dziś po Mszy o 11.00 na spotkanie w kościele.
  • Dziś po Mszy Świętej o godz. 11:00 w sali przy plebanii, zapraszamy na spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  • Zapraszamy na KONCERT WSPOMNIEŃ tu w naszym kościele w ramach WOLSKIEJ JESIENI KULTURY. Będzie to muzyczny kolaż   z twórczości osób spoczywających na Starych Powązkach. A dobrze wiemy, że miejsce spoczynku znaleźli tu najwybitniejsi. Koncert będzie miał miejsce 10 października – wtorek o godz: 18:30. Serdecznie zapraszamy.