XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

5 LISTOPADA 2023 r.

1.   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

W GOŚCIU NIEDZIELNYM polecamy artykuł: „Przejście ze wspomaganiem” – o odchodzeniu z tego świata i o tym jak pomaga w tym modlitwa bliskich

W IDZIEMY artykuł: „Czyściec: miłość, nie tortury” – jak pomóc duszom czyśćcowym opowiada s. Anna ze Zgromadzenia Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych

2.   Spotkania dla kandydatów do bierzmowania odbędą się w niedziele: 12 listopada oraz 19 listopada o godzinie 18.30 w sali przy plebanii.

3.   W listopadzie jak co roku modlimy się za naszych zmarłych. Możemy polecić ich w modlitwie wypominkowej. Wypominki można składać w zakrystii po każdej Mszy Świętej. A za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się codziennie przez cały listopad o godzinie 17:00 i przez cały rok w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 8:00.

4.   W sobotę, 11 listopada obchodzimy 105 rocznicę odzyskania niepodległości, Msze Święte w naszym kościele o godzinie 8:00 i 17:30.

5.   Spotkanie dla rodziców modlących się na różańcu za swoje dzieci , będzie dziś po Mszy Świętej o godz. 11:00, tu w kościele.

6.   Zapraszamy na spotkanie Koła Żywego Różańca dziś o godzinie 16:30. Zapraszamy nie tylko tych, którzy już do niego należą, ale również wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w nurt modlitwy różańcowej.