XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

19 LISTOPADA 2023 r.

1.   Dziś obchodzimy VII Światowy Dzień Ubogich pod hasłem:  Nie odwracaj się od żadnego biedaka (Tb 4,7). Ofiary złożone dziś na tacę zostaną przekazane na pomoc osobom bezdomnym.

2.   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

W GOŚCIU NIEDZIELNYM polecamy artykuł: „Ubogi – mój dobroczyńca” – Kościół w stosunku do ubogich jest czymś o wiele więcej niż instytucją charytatywną.

W NIEDZIELI artykuł: „Czy Bóg mówi przez sny”? – czy sen może być jedną z metod kontaktu z Bogiem, czy jest tylko metaforą śmierci.

W IDZIEMY artykuł: „O co się modlić”? – w jaki sposób i o co możemy prosić Pana Boga, nie traktując Go jak złotej rybki.

3.   Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na spotkanie przygotowujące do I Komunii Świętej, dziś po Mszy Świętej o godzinie 11:00 w sali przy plebanii.

4. Zapraszamy na spotkanie ministrantów i lektorów, dzisiaj o godzinie 16.30 w kościele.

5.   Zapraszamy na spotkanie dla kandydatów do bierzmowania dziś o godzinie 18.30 w sali przy plebanii.

6.   Od 27 listopada rozpoczniemy wizytę duszpasterską w domach naszych parafian tzw. kolęda.

27 listopada – ul. Hubnera 5 i ul. Krasińskiego 57

28 listopada – ul Hubnera 3 i ul. Krasińskiego 63

29 listopada – ul. Krasińskiego 59A i 61,67

30 listopada – ul. Krasińskiego 67A, 67B

Kolędę w dni powszednie rozpoczynamy od godziny 17:00, a w sobotę od godziny 10:00. Osoby, którą chcą przyjąć księdza po kolędzie prosimy o naklejenie na drzwi karteczki z napisem „Zapraszamy”.