Niedziela Świętej Rodziny

31 grudnia 2023

1. Dziękujemy za ofiary i żywność przyniesioną w adwencie. Dzięki nim udało się przygotować wiele paczek i wspomóc finansowo ubogie rodziny z naszej parafii. Następną taką akcję przeprowadzimy w Wielkim Poście.
  1. Jutro 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, pierwszy dzień nowego roku – Msze Święte w naszym kościele jak w każdą niedzielę.
  1. Zapraszamy na spotkanie Grupy Lektorskiej, które odbędzie się w piątek, 05 stycznia, o godzinie 19.00 w sali przy plebanii.
  1. Zapraszamy na spotkanie kandydatów, ministrantów i lektorów, w najbliższą niedzielę, 07 stycznia, o godzinie 16.00 w sali przy plebanii.
  1. Zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania, w najbliższą niedzielę (07 stycznia) o godzinie 18.30 w sali przy plebanii.
  1. W najbliższy czwartek, pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu razem z grupą Solaris. Natomiast spotkanie grupy Solaris i chętnych osób odbędzie się 6 stycznia, w sali parafialnej po Mszy Świętej o godz. 9:30 na której konferencję wygłosi s. Bogna Młynarz.
  1. Najbliższy piątek, to pierwszy piątek miesiąca, spowiedź rano i od godziny 17:00.

1. W najbliższą sobotę, 6 stycznia, po Mszy Świętej o godzinie 8.00 będzie kolejne nabożeństwo I soboty miesiąca. Odmówimy różaniec fatimski z rozważaniami, przed Najświętszym Sakramentem.
  1. W sobotę 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego tzw. Trzech Króli. Msze Święte w naszym kościele jak w każdą niedzielę, a po Mszy o godzinie 17:30 zapraszamy na wspólne kolędowanie z góralską kapelą z Zakopanego.
  1. Za tydzień w niedzielę zapraszamy na spotkanie opłatkowe Koła Żywego Różańca w sali na plebanii.

10.Wszystkim rodzinom, które przyjęły nas po kolędzie przed świętami bardzo dziękujemy za miłe spotkania. Dalsza część kolędy wygląda następująco:

2 stycznia – ul. Stawki 4A, 4B, 4C, 4D, 4E, 6 i ul. Kozielska 4

Osoby, które z różnych względów nie mogły przyjąć księdza po kolędzie a mają  takie życzenie prosimy o zgłaszanie się do zakrystii po Mszy Świętej.