OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

28 STYCZNIA 2024 r.

1.   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

2.   W piątek 2 lutego, obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego tzw. Matki Bożej Gromnicznej i Dzień Życia Konsekrowanego. Tego dnia, przychodzimy ze świecami, a Msze Święte w naszym kościele będą o godzinie 8:00, 17:30 i 20:00. Taca tego dnia będzie przeznaczona na zakony klauzurowe. Serdecznie zapraszamy.

3.   Najbliższy piątek 2 lutego, to również pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godziny 17:00 i na każdej Mszy Świętej. Tego dnia na Mszy Świętej o godz. 17:30 modlimy się za dusze w czyśćcu cierpiące. Serdecznie zapraszamy na Mszę i nabożeństwo za i do tych wielkich Orędowników.

4.   Zapraszamy na kolejne nabożeństwo I soboty miesiąca, w najbliższą sobotę po Mszy o godz. 8:00. 

5.   Spotkanie Grupy Lektorskiej odbędzie się w najbliższą sobotę, 03 lutego, o godzinie 18.00 w sali przy plebanii. 

6.   Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższą niedzielę, 04 lutego o godzinie 18.30 w sali przy plebanii. 

7. Spotkanie Grupy rodziców modlących się za swoje dzieci, odbędzie również w najbliższą niedzielę, 04 lutego po Mszy Świętej o godzinie 11:30 tutaj w kościele