OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V NIEDZIELA ZWYKŁA

4 LUTEGO 2024 r.

1.   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

W GOŚCIU NIEDZIELNYM polecamy artykuł: „Nie wszystko stracone” – o młodych, którzy wracają do Boga i Kościoła

W NIEDZIELI artykuł: „Czy Bóg musi nas sądzić” – ks. Janusz Lekan wyjaśnia na czym polega sąd Pana Boga. 

W IDZIEMY artykuł: „Pigułka dzień po bez recepty” – jak działa tak zwana „antykoncepcja awaryjna” i jakie ryzyko niesie udostępnianie jej nastolatkom – pisze lekarz pediatra 

2.   W najbliższą niedzielę, 11 lutego, obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Jest to również Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy tego dnia na Mszę Świętą o godzinie 9:30, na której będziemy modlić się za wszystkich chorych i cierpiących.

3.   Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Piotra Skargi istniejąca od 20 lat przy parafii św. Stanisława Biskupa na Woli zaprasza kandydatów do klas: zerowej i pierwszej na rok szkolny 2024 / 2025. Dzień otwarty odbędzie się w sobotę, 10 lutego, w godzinach 10.00 – 14.00 w budynku szkoły. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej szkoły: www.skarga.edu.pl

4.   Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się dzisiaj, 04 lutego o godzinie 18.30 w sali przy plebanii. 

5.   Spotkanie Grupy rodziców modlących się za swoje dzieci, odbędzie również dzisiaj, 04 lutego, po Mszy Świętej  o godzinie 11:00, tutaj w kościele.

6.   Spotkanie Koła Żywego Różańca odbędzie się dziś w sali parafialnej o godz. 16:30.