VI NIEDZIELA ZWYKŁA

11 LUTEGO 2024 r.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

W GOŚCIU NIEDZIELNYM polecamy artykuł: „Popiół wskaże drogę” – o znaczeniu obrzędu posypania głów popiołem dla naszego życia duchowego

W NIEDZIELI artykuł: „Lekcja z Lourdes” – o znaczeniu objawień Matki Bożej opowiada Wincenty Łaszewski, znany mariolog

W IDZIEMY artykuł: „Jak towarzyszyć chorym”? – ks. Arkadiusz Zawistowski o tym, jak być z chorymi i jak pomóc im w cierpieniu

• Najbliższa środa 14 marca, to środa popielcowa. Msze święte z posypaniem głów popiołem w naszym kościele o godzinie 8:00, 17:30 i 20:00. Tego dnia na rozpoczęcie Wielkiego Postu rozdamy rodzinną zdrapkę wielkopostną.
  • Najbliższy piątek będzie trzecim w tym miesiącu. Zapraszamy na spotkanie Koła Biblijnego, które odbędzie się 16 lutego, po drodze krzyżowej, w kościele. Temat spotkania: Cuda Pana Jezusa.
  • W najbliższą sobotę, 17 lutego, zapraszamy na spotkanie Grupę Lektorską i wszystkich chętnych, aby do niej dołączyć. Spotykamy się o 18.00 w sali przy plebanii
  • Spotkanie ministrantów i lektorów odbędzie się w najbliższą niedzielę, 18 lutego o godzinie 16.30 w kościele.
  • Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższą niedzielę, 18 lutego o godzinie 19.00 w sali przy plebanii.
  • W Wielkim Poście w każdy piątek zapraszamy na drogę krzyżową po Mszy Świętej godz. o 17.30
  • Natomiast na Gorzkie Żale zapraszamy w każdą niedzielę, po Mszy Świętej o godz. 17.30