I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

18 lutego 2024 r.

1.   Ofiary złożone dziś na tacę przeznaczone są na nasze seminarium duchowne. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2.   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

W GOŚCIU NIEDZIELNYM polecamy artykuł: „Jezusowa szkoła modlitwy” – nowy cykl wielkopostny

W IDZIEMY artykuł: „Post dla życia” – ks. Krzysztof Wons podkreśla, że pościmy, żeby zrobić więcej miejsca Bogu i Jego działaniu w naszym życiu

W NIEDZIELI artykuł: „Filmem opowiadać o Bogu” – jak w dzisiejszym świecie mówić ludziom o Bogu tak, żeby słuchali? Odpowiada reżyser filmowego hitu pt. „Powołany” – Jan Sobierajski

3.   W Wielkim Poście zapraszamy na drogę krzyżową w każdy piątek po Mszy Świętej o godz. 17:30 i na Gorzkie Żale z nauką pasyjną w każdą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 17:30

4.   Pod amboną przez cały Wielki Post jest wystawiona puszka na ofiary i kosz na produkty żywnościowe, z których przygotujemy paczki na święta dla najuboższych z naszej parafii. Za złożone dary i ofiary na ten cel, składamy serdeczne Bóg zapłać.

5.   Spotkanie ministrantów i lektorów odbędzie się dziś o godzinie 16.30 w kościele.

6.   Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się również dziś o godzinie 19.00 w sali przy plebanii.

7.   W sobotę 24 lutego po Mszy Świętej o godz. 8:00 zapraszamy na spotkanie grupy „Solaris” w sali przy plebanii.

8.   OFENSYWA DUSZPASTERSKA

Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego