II NIEDZIELA WIELKANOCNA (MIŁOSIERDZIA BOŻEGO)

7 KWIETNIA 2024 r.

1.   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

W GOŚCIU NIEDZIELNYM polecamy artykuł: „Miłosierny jak prymas” – o świadectwie życia bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

W IDZIEMY artykuł: „Żadnych tam dialogów” – zapomnieć i nie wracać do tego co było, czy też rozliczyć? – o miłosierdziu i sprawiedliwości  w życiu społecznym.

W NIEDZIELI artykuł: „Boli świadomość porzucenia” – o sytuacji chrześcijan w Ziemi Świętej.

2.   Dzisiaj o godzinie 18.30 w sali przy plebanii odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania.

3.   W sobotę, 11 maja, podczas Mszy o godzinie 8.00 będziemy przeżywali rocznicę I Komunii Świętej. Prosimy o zgłaszanie  się chętnych w zakrystii do ks. Piotra.

4.   Spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania odbędzie się w poniedziałek, 22 kwietnia, o godzinie 19.30 w sali przy plebanii.

5.   Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15:00.

6.   W poniedziałek, 8 kwietnia, obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Będziemy modlić się za osoby, które w Wielkim Poście podjęły się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Tego dnia również, będzie możliwość podjęcia duchowej adopcji dziecka.

7.   Spotkanie Koła Żywego Różańca odbędzie się 14 kwietnia w niedzielę o godzinie 16:30 w sali parafialnej.