III NIEDZIELA WIELKANOCNA

14 KWIETNIA 2024 r.

1. Najbliższy piątek będzie trzecim w tym miesiącu, dlatego zapraszamy na spotkanie Koła Biblijnego, na godzinę 18.00 do kościoła. Temat spotkania: „Co się dzieje w Dziejach Apostolskich”?
  • Spotkanie ministrantów i lektorów odbędzie się w niedzielę, 21 kwietnia o godzinie 16.30 w kościele.
  • Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższą niedzielę, 21 kwietnia o 18.30 w sali przy plebanii.
  • Spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania odbędzie się w poniedziałek, 22 kwietnia o 19.30 w sali przy plebanii.
  • W sobotę 11 maja o godzinie 8:00, dzieci klas IV będą przeżywały rocznicę I Komunii Świętej. Zgłoszenia dzieci oraz informacje organizacyjne u ks. Piotra w zakrystii po Mszach Świętych. Zgłoszenia przyjmujemy do końca kwietnia.