VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

5 MAJA 2024 r.

• Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  • Przez cały maj, po Mszy Świętej o godzinie 17:30 zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej.
  • W sobotę, w naszej parafii będziemy przeżywać Uroczystość I Komunii Świętej i Rocznicę.
  • Za tydzień odbędzie się spotkanie Koła Żywego Różańca.
  • W ramach akcji „Przeczytać Pismo Święte w rok” wyłożone są karteczki z czytaniami na maj.
  • Jest również nowa kartka z kalendarza, z którą warto się zapoznać by poznawać osoby spoczywające na Starych Powązkach.
  • Kochani, 18 maja w sobotę zapraszamy wszystkie wspólnoty i wszystkich parafian na Wigilię Zesłania Ducha Świętego  o godzinie 17:30. Po Mszy Świętej, bez względu na pogodę, zapraszamy na Piknik Parafialny na terenie plebanii. Dla dzieci przygotowane są specjalne zabawy, a i dorośli coś dla siebie znajdą.